Ще більше потужності в серії John Deere 9

Великі трактори 9-тої серії мають ряд переваг: надійніші, зручніші, здатні обробляти ще більші площі, потужніші. За рахунок нової конструкції двигуна трактори ефективніше використовують паливо, що збільшує їхню економічність. Користуйтеся потужністю колісної машини, маневренністю двохгусеничної машини, низьким тиском на ґрунт чотирьохгусеничної машини, використовуючи трактори цієї серії. John Deere – єдиний виробник, що пропонує всі три типи рушія.

Комфорт та естетика кабіни

Нова кабіна - комфортне робоче місце. На вибір пропонується один з трьох пакетів обладнання кабіни, тому зможете обрати найбільш комфортний для себе.

Точне землеробство у вбудованих рішеннях

Усі трактори 9-ї серії інтегровані з рішеннями компанії John Deere™ у напрямку точного землеробства, що дає змогу використовувати JDLink™, StarFire™ 6000 та користуватися дисплеєм CommandCenter™ Generation

Ексклюзивна підвіска переднього мосту HydraCushion™

Висока продуктивність за рахунок спеціально розробленої підвіски для важкого обладнання - підвісної системи John Deere HydraCushion, яка поєднується з компонентами мостів повного привода (4WD). Це зменшує виникнення коливань, посилюючи тягове зусилля, яке розвиває трактор, що своєю чергою підвищує комфортність їзди для оператора.

2-річна гарантія для базової комплектації

Подвоїлися терміни гарантії від виробника. Також є можливість продовжити термін гарантії до 8 років або до 8000 мотогодин за конкурентними цінами з PowerGard™ Protection plan.

Трактори серії 9R

Серед основних переваг - це економічний до використання палива 13,6 літровий двигун John Deere™ PowerTech™. Маючи широкий спектр варіантів баластування й заміни коліс, трактори серії 9R відмінно працюють за будь-яких умов протягом всього року.

Технічні характеристики марок тракторів серії 9R

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера

Трактори серії 9RT

Хороший вибір, якщо потрібна максимальна тяга. При повороті лише одного моста, трактори забезпечують максимальне тягове зусилля. Система підвіски AirCushion™ повністю ізолює переднє шасі від коливань на нерівній місцевості й дає змогу кожній гусениці працювати незалежно, що забезпечує максимальний контакт із ґрунтом. Трактори 9RT дуже маневрені, оскільки радіус розвороту дорівнює 0°

Технічні характеристики марок тракторів серії 9RT

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера

Трактори серії 9RX

Модель 9RX має більшу потужність двигуна. А завдяки новим опціям баластування ще збільшену тягову потужність. З цією моделю ви зможете збільшити час проведення польових робіт за рахунок кращому розподіленню тиску на ґрунт, працювати як на схилах, так і на підйомах, виконувати повороти у навантаженому стані. Загальна площа контакту моделі на 119 % більше, ніж у колісних аналогів. І на 42 % більше, ніж у моделей зі здвоєними гусеницями. Трактор 9RX має найвужчу конструкцію для його транспортування серед моделей сімейства John Deere 9-ї серії.

Технічні характеристики марок тракторів серії 9RX

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера