Agrosem — це експерт із забезпечення аграріїв, який починаючи з 2007 року допомагає розбиратися в складних питаннях фермерства, надає якісну експертизу та допомагає агробізнесу України вийти на новий рівень.

Агросем працює з найкращими світовими та українськими виробниками насіння врожайних сортів та гібридів культур, мінеральних добрив та ЗЗР для покращення якості продукції аграріїв. Також ми пропонуємо широкий вибір високоякісної сільськогосподарської техніки від провідних світових компаній. Допомагаємо підібрати та впровадити технологічні рішення для підвищення продуктивності бізнесу.

Місія

Мета

Візія

МІСІЯ – забезпечити агробізнес України комплексом інноваційних рішень та сприяти розвитку національного аграрного ринку на рівні світових стандартів.

ВІЗІЯ – бути надійним партнером українських аграріїв завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта.

Основою нашої компанії та всього, що ми робимо, становлять шість цінностей:

- енергія команди

- інноваційність

- розвиток та навчання

- клієнт понад усе

- націленість на результат

- чесність та професійна етика

Цінності компанії

Компанії «Агросем» вже більше 10 років: ми стрімко розвиваємося, але цінності, які ми передаємо поколінням, — незміні. Вони є основою нашої компанії і всього, що ми робимо

Енергія команди

Кожен із нас проявляє лідерські якості та прагне досягти максимальних результатів. Ми віримо, що від кожного з нас залежить подальше зростання компанії. Тому підтримуємо один одного як велика родина.

Інноваційність

Ми приділяємо значну увагу впровадженню інновацій, які будуть корисними для нас та наших клієнтів. Ми задаємо темп розвитку нашої галузі і прагнемо ще більше удосконалюватися.

Розвиток та навчання

Замість того, щоб ставити за мету абсолютну досконалість у майбутньому, ми обираємо шлях постійних поліпшень вже сьогодні. Ми постійно вчимося, розробляючи новітні ефективні рішення.

Клієнт понад усе

Ми приділяємо увагу потребам наших клієнтів та партнерів, розуміємо їхні очікування й потреби, розмовляємо з ними однією мовою та в зручний спосіб. А ще – цінуємо довіру до нашої компанії.

Націленість на результат

Кожен із нас – підприємець, який дбає про компанію, як про власний бізнес. Ми знаємо, чого хочемо досягти. А для того щоб реалізовувати стратегії та долати перешкоди, ми ще більше розвиваємо свій потенціал.

Чесність та професійна етика

Чесність і відкритість – основа нашого ведення бізнесу. Ми віримо, що відверті обговорення та чесний зворотний зв'язок дозволяють швидко приймати найбільш ефективні рішення.

АГРОКОУЧ

Агрокоуч - експерт, що адаптує тенденції сучасного агроринку для вашого поля та для вашого результату

Відеоблог

Навчання в агросем

Робота в «Агросем» — це постійне розширення своїх горизонтів, що здійснюється спільною з колегами роботою над серйозними проектами. Ми всіляко намагаємося сприяти розвитку та самореалізації наших працівників.

Школа Сервісного інженера

Стажування в агросем

Соціальна відповідальність

Благодійність

Компанія постійно займається допомогою та благодійністю

Підтримка спорту

Підтримуємо спортивні заходи України на різних рівнях

Освіта

Компанія займається підвищенням рівня освідомленності та рівня кваліфікації не тільки своїх спеціалістів, а також аграріїв різних напрямків