Зрошувальні системи Lindsay

Лідер на ринку зрошувальних систем

Корпорація Lindsay понад 55 років займається виробництвом зрошувальних систем. Її асортименті є різні варіанти, тож є моливість підібрати оптимальний варіант під потреби господарства. В Агросем зрошувальні системи Lindsay представлені круговими та фронтальними.

Зрошувальні системи з панеллю керування Zimmatic від Lindsay надають рентабельні рішення для зменшення ризиків, які виникають при сухій погоді.

Системи екологічні, нешкідливі, оскільки відсутній стік, а отже – і забруднення вод або заболочення земель.

Характеристика кругових систем зрошування

Вона забезпечують рівномірний і точний полив без завищення норми на верхньому кінці поля і заниження на нижньому, що характерно для зрошення затопленням. Також меншу кількість води втрачається внаслідок випаровування. Мобільні кругові системи Zimmatic також дають можливість використовувати одну систему на кількох полях. Концепція і виробництво кругової системи з центральною віссю обертання гарантують її потужність і довговічність. Використовувана в конструкції осі високоміцна сталь забезпечує потужність бази, навіть для довгих систем.

Кругові системи більш стійкіі, їх центральна опора міцно закріплена на фундаментному майданчику, який дозволяє їй працювати на схилах до 15%.

Характеристика фронтальних систем зрошування

Конструкція фронтальних пересувних систем Zimmatic дозволяє зрошувати до 98% площі квадратних або прямокутних полів. Завдяки можливості вибору систем наведення і подачі води, кожну фронтальну пересувну систему можна налаштовувати відповідно до індивідуальних потреб і ситуацій. Устаткування із 2-х або 4-х колісним приводом дозволяє виробляти ефективне зрошення прямокутних площ в автоматичному режимі.

Зручна в експлуатації панель Vision, призначена спеціально для фронтального зрошення, дозволяє автоматично управляти системою одним натисканням кнопки. Програмування системи за допомогою цієї панелі проводиться у 15 разів швидше порівняно з іншими панелями. Панель має простий інтерфейс і дозволяє швидко переглядати найважливішу інформацію.

Система EZ Water Wizart економить воду і трудові витрати за допомогою автоматичної зміни інтенсивності поливу, що дозволяє уникати як надмірного, так і недостатнього поливу, будь-яких ділянок.

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера