Сівба з високою точністю, ще швидше та на ще більші площі

Це сімейство машин відоме відмінною точністю під час роботи в полі на великій швидкості. Пневматична універсальна зернова сівалка сімейства Spirit здійснює вирівнювання, підготовку насіннєвого ложа, ущільнення, висів та прикочування за один прохід. Перевага для вас полягає у високій продуктивності сівби, що дає змогу засіяти більшу площу ще швидше.

Ефективна конструкція

Сівалки Spirit мають компактну конструкцію, призначену для високопродуктивної роботи. Міцна конструкція забезпечує довговічність і чудові результати протягом тривалого строку експлуатації. Сівалки можна використовувати в різних умовах — і на зораних ділянках, і на полях з мінімальним обробітком.

Висівні сошники

Висівні сошники сівалки Spirit складаються з двох висівних дисків, з’єднаних з великим та широким прикочувальним колесом, яке витримує стало належну глибину висіву. Кожен висівний сошник закріплено на окремому важелі з гумовим амортизатором, а глибина висіву визначається прикладним тиском від гідравлічного механізму. Така система дає змогу точно копіювати рельєф поверхні й забезпечує відмінні результати на високій робочій швидкості. В результаті насіння, висіяне на належну глибину, дасть одночасні сходи в потрібний час, а рослини набудуть стійкості проти шкідників і бур’янів.

Переднє ґрунтообробне знаряддя

Сівалки Spirit оснащуються потужним переднім знаряддям, регулювати яке можна з кабіни трактора. Якщо необхідне додаткове вирівнювання поверхні поля, перед дисками можна встановити вирівнювальні планки CrossBoard з можливістю індивідуального налаштування.

Прикочувальні опорні колеса

Для того, щоб перед висівом насіння створити тверде насіннєве ложе, використовуються великі опорні колеса, які ущільнюють ґрунт між переднім ґрунтообробним знаряддям і висівними сошниками. Це забезпечує перевагу на легких ґрунтах, а також розпушених.

Точне дозування насіння

Високоточні висівні пристрої Fenix II з електроприводами забезпечують стабільний і точний результат сівби. Висівні апарати забезпечують висів від 1 до 500 кг/га.

Технології Fix та Nordic

Сівалки Spirit мають дві версії з різними методами внесення добрив — Fix або Nordic. Сівалки версії Fix вносять добрива смугою завширшки 5 см з інтервалом між рядками 125 мм, перед кожним рядком насіння. Сівалки версії Nordic вносять добрива в ґрунт з інтервалом між рядками 250 мм посередині між кожними двома рядками насіння, що забезпечує цілковитий доступ до вологи.
Модель сівалки Spirit R 300S

Spirit R 300S — пневматична зернова сівалка з робочою шириною захвату 3 м. Cівалка Spirit R 300S має всі переваги сівалки притаманні більшим моделям, зберігаючи вдосконалену інноваційну технологію та високу точність. Перевагами для Вас стануть висока продуктивність, точність, зручність у використанні й надійність у полі.

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера

Модель сівалки Spirit 400С/S

Сівалка Spirit 400С/S — зернова пневматична сівалка з робочою шириною захвату 4 м, яка доступна у версії виключно для висіву насіння — модель Spirit 400 S, або з можливістю одночасного внесення добрив — модель Spirit 400С. Сівалки мають міцну раму, яка забезпечує тривалий строк експлуатації. Високоточний висівний пристрій і місткий бункер для насіння забезпечують неймовірні результати сівби й тривалу роботу в полі без простоювань.

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера

Модель сівалки Spirit 600—900С/S

Сівалки Spirit 600-900 — це зернові пневматичні сівалки, які доступні у версії виключно для сівби насіння — модель Spirit 600-900S, або в комбінованій версії з можливістю одночасного внесення добрив — модель Spirit 600-900С. Ці моделі доступні з робочою шириною 6, 8 або 9 м. Ці машини оснащені інноваційними рішеннями, які підвищують точність виконання технологічних операцій і спрощують їх використання у господарстві.

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера