Укр

КУКУРУДЗА

Купуйте насіння соняшника від провідних європейських виробників. Пропонуємо широкий вибір гібридів які дають чудові результати у наших широтах. Наші менеджери допоможуть вам обрати найкращий варіант насіння, щоб ви отримали високу врожайність.


Наші ексклюзиви:


MAS 20.A (MAS Seeds), Олкані (Lidea)

Ячмінь озимий

В портфоліо від Агросем маємо багато пропозицій насіння ячменю озимого від популярних виробників. Працюємо лише з кращими, щоб ви отримували найкращі результати від своєї праці. Консультуйтеся з нашим менеджером та обирайте насіння під ваші потреби та особливості.


Наш ексклюзив:


КВС Фаро

Соняшник

«Агросем» рекомендує вже зараз обрати високопродуктивні гібриди соняшнику від провідних світових виробників. Адже це гарантія стабільно високого урожаю, стійкості до низьких стресових температур та підвищеної толерантності до хвороб.

Пшениця озима

Пшениця озима - головна зернова культура України. Дотримуючись правильної технології виробництва озимої пшениці, зберігання зерна, та його вибору аграрії отримують високий економічний ефект діяльності.


Наші ексклюзиви:


КВС Лазулі та КВС Талант.

Жито озиме

У портфоліо «Агросем» багато гібридів жита озимого, що забезпечать відмінні результати вирощування в умовах саме наших широт та високу якість зерна.

Ріпак озимий

Ріпак займає лідерські позиції серед олійних культур. Які гібриди варто обрати для стабільно високої врожайності за нестабільних погодних умов - консультуйтеся з нашими менеджерами.


Наші ексклюзиви:


КВС Умберто та КВС Фактор

Соя

Уже з настпуного сезону Агросем буде реалізовувати насіння сої від канадського бренду CERELA.

Кукурудза
Соняшник
Ячмінь озимий
Пшениця озима
Жито озиме
Ріпак озимий
Соя

Проконсультуйтеся з менеджером за номером гарячої лінії: 0 800 50 17 17

Добрива

Запорука гарного врожаю – правильно підібрані та вчасно внесені добрива. У нашому портфоліо – лише найкращі мінеральні добрива світових виробників Yara, Grupa Azoty, Alventa та Lithos Natural

Протруйники

Обирайте дієві потруйники від перевірених виробників. Ми пропонуємо широку лінійку цих засобів, а наші менеджери нададуть кваліфіковану підтримку при виборі та нададуть консультацію для правильного використання.

Фунгіциди

Обираєте фунгіцид для своїх посівів? Маємо у портфоліо фунгіциди з різними властивостями, які допоможуть якісно боротися з хворобами зернових, овочевих, плодових культур. Звертайтеся до менеджера і обирайте варіант, під ваші запити.

Інсектициди

Високоефективні інсектициди з нашого портфоліо мають низку особливостей: системна дія – листя і стебла швидко поглинають препарат, а це призводить до загибелі шкідників; тривала і надійна захисна дія від груп шкідників, які контактують із препаратом; універсальність – один препарат застосовується для обприскування багатьох культур. З турботою ставтеся до культур – і вони віддячать Вам щедрим урожаєм!

Гербіциди

Пропонуємо широку лінійку якісних гербіцидів, що є представлені у різних формах. Підберемо для вас високоефективний засіб, який якісно знищить бур’яни на різних етапах польових робіт. Обирайте з менеджерами варіанти, щоб побудувати правильний захист свого вражаю.

Регулятори росту

Купуйте в Агросем регулятори росту рослин і підвищуйте продуктивність своїх культур. У нас представлена лінійка з препаратів на основі синтетичних компонентів, які мають ефективну дію. Наші менеджери підберуть ефективний препарат під ваші культури.

Ад’юванти

Маємо у портфоліо ад’ютанти, які ефективно допомагають ЗЗР працювати на ґрунтах та листковій поверхності. Консультуйтеся з менеджерами Агросем, та оберіть ефективний для себе варіант.

Десиканти

Обирайте десикати з лінійки засобів Агросем. Представлені перевірені та дієві препарати. Отримуйте консультацію менеджера, щоб обрати препарат.

Протруйники
Фунгіциди
Інсектициди
Гербіциди
Регулятори росту
Ад’юванти
Десиканти

Проконсультуйтеся з менеджером за номером гарячої лінії: 0 800 50 17 17

Біологічні пестициди

Прослідковується світова тенденція до скорочення застосування хімічних засобів захисту рослин. Більш популярними стають eкoлoгoбeзпeчнi зacoби бopoтьби зi шкiдниками, xвopoбaми тa бyp’янaми. Мікробні організми, які використовують для біологічного захисту, можуть зробити рослини здоровими завдяки контролю популяції шкідників і хвороб. Їх також можна використовувати профілактично.

Біологічні стимулянти

Біологічні стимулянти зазвичай отримують з рослинної або тваринної сировини. Такі препарати досить ефективні, оскільки являють собою низькомолекулярні органічні сполуки. Для їх виробництва найчастіше використовують корисні бактерії, гриби, вуглеводи, амінокислоти, водорості, мікоризу. Застосування таких препаратів сприяє збільшеню врожайності та збереженню якості ґрунтів.

Біологічні Інокулянти

Для реалізації потенціалу урожаю рослина споживає багато поживних елементів, зокрема елементів живлення, які надходять до неї як з ґрунту так і через листя. Найцінніший елемент живлення для рослин, «елемент життя» є азот. Зелені рослини споживають лише мінеральну форму азоту, якої дуже мало у ґрунті. Тому для постачання азоту потрібно завжди поновлювати у ґрунт азот мінеральними азотними добривами. Але, такі рослин як бобові, здатні забезпечувати себе мінеральним азотом природнім шляхом – за рахунок симбіозу з азотфіксуючими бактеріями з роду Rhizobium.

Проконсультуйтеся з менеджером за номером гарячої лінії: 0 800 50 17 17