Зрошувальні системи Zimmatic

Зрошувальні системи Zimmatic

Від Lindsay надають рентабельні рішення для зменшення ризиків, які виникають при сухій погоді.

Системи Zimmatic екологічні, нешкідливі, оскільки відсутній стік, а отже – і забруднення вод або заболочення земель.

Кругові системи

Вона забезпечують рівномірний і точний полив без завищення норми на верхньому кінці поля і заниження на нижньому, що характерно для зрошення затопленням. Також меншу кількість води втрачається внаслідок випаровування. Мобільні кругові системи Zimmatic також дають можливість використовувати одну систему на кількох полях. Концепція і виробництво кругової системи з центральною віссю обертання гарантують її потужність і довговічність. Використовувана в конструкції осі високоміцна сталь забезпечує потужність бази, навіть для довгих систем.

Фронтальні системи

Конструкція фронтальних пересувних систем Zimmatic дозволяє зрошувати до 98% площі квадратних або прямокутних полів. Завдяки можливості вибору систем наведення і подачі води, кожну фронтальну пересувну систему можна налаштовувати відповідно до індивідуальних потреб і ситуацій. Устаткування із 2-х або 4-х колісним приводом дозволяє виробляти ефективне зрошення прямокутних площ в автоматичному режимі.

Зручна в експлуатації панель Vision, призначена спеціально для фронтального зрошення, дозволяє автоматично управляти системою одним натисканням кнопки. Програмування системи за допомогою цієї панелі проводиться у 15 разів швидше порівняно з іншими панелями. Панель має простий інтерфейс і дозволяє швидко переглядати найважливішу інформацію.

Система EZ Water Wizart економить воду і трудові витрати за допомогою автоматичної зміни інтенсивності поливу, що дозволяє уникати як надмірного, так і недостатнього поливу, будь-яких ділянок.

Зацікавила модель?

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Отримайте консультацію менеджера