Укр

Агрономічний супровід та моніторинг

Регулярне інспектування

Регулярний звіт

Моніторинг полів

Навчання персоналу

Технічне обслуговування

Аналіз гранулометричного складу ґрунту та воднева витяжка з сіткою 20 га

Встановлення метеостанції з опадоміром та з сенсорним датчиком вологості ґрунту на кожне поле, а також по 10-20 феромонних пасток на кожне поле (в залежності від площі)

Встановлення референтних стаціонарних метеостанцій (на території бази)

Оновлення даних по опадах та уточнення прогнозу погоди по полях кожні 2-4 години

Моніторинг наявної вологи в ґрунті і надання рекомендацій щодо часу та інтенсивності поливу в горизонтах трьох глибин – 10, 20 та 30 см

Підключення дощувальної техніки до системи дистанційного моніторингу поливу

Програмне забезпечення для моніторингу та збору інформації (FildNET, iMetos, FMS)

Що отримує клієнт від моніторингу зрошення?

1. Моніторинг 24/7 в режимі онлайн якості роботи зрошувальної системи та отримання оперативних звітів при виявлені нештатних ситуацій чи відхиленню від норми

2. Додатковий контроль розвитку посівів нашими агрономами (захворювання, шкідники, бур’яни та розробка рекомендацій)

3. Рекомендації по ефективному використання води для зрошення, спираючись на потребу культури у різні фази розвитку. Завдяки постійному моніторингу кількості вологи в ґрунті, надається рекомендація для поливу в критичні періоди розвитку культури. (Контроль набору суми активних температур та прогнозування настання фази цвітіння - стиглості культур.)

4. ДіКонсолідовану інформацію в одній фарм менджмент системі (PreAgri), в котру імпортуймо інформацію по скаутінгу, метео показники (iMetos) і показники зрошувальних систем (Lindasy FieldNET). А також зручний аналітичний звіт з графіками-дашбордами в PowerBI.